fami_ffh02000100
FAMI FFH02000100 longitudinal divider with slots 455mm (4 pcs) + transverse divider 149mm (4 pcs)
33.59 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
set
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Delivery by DHL
Product description:
  • Set of dividers for drawers front height 100 mm-eH =54 x 27